SETKÁNÍ S MATKOU

Matka je nejsilnější slovo, které vůbec umíte vyslovit. Láska a matka mají v bytí nejvyšší vibraci. Bez Matky by nic neexistovalo. Všichni jsme narozeni z ženy, matky. Ženství je tam, kde se učíme vlastnostem jako je něha, soucit, krása a láska.

Máme dva rodiče: Velkého ducha a Matku Zemi, posvátnou Matku a posvátného Otce. Posvátný otec vdechuje naši duši, posvátná Matka nám dává tělo. Musíme děkovat naší Matce, že nám dává možnost mít naše vzácná těla, abychom mohli zažít toto úžasné tajemství lidského života, prožívat emoce, vidět všechnu tu krásu, milovat každou spřízněnou bytost. Bez Matky by neexistovalo nic. Dokonce i Velký Duch se narodil z matky – ona totiž dává život všemu!

Konstelace setkání se svojí matkou Vám umožní uzdravit vztah s první ženou ve Vašem životě, kterou je Vaše matka. Tím si uzdravíte své rodové kořeny a propojíte se tak více s Vaším rodinným systémem. Ten Vám zajistí větší stabilitu a odolnost ve Vašem životě. Jen pevně zakořeněný strom dokáže vydržet i ty největší přírodní katastrofy.

Pro muže je velmi důležité uzdravit vztah s matkou, protože celý jeho život bude tento vztah ovlivňovat jeho vztahy s ostatními ženami. I pro ženy je velmi důležité uzdravit si vztah se svojí matkou. Každá žena, která se ocitne v nadřazené pozici, jí bude zrcadlit její vztah s matkou.

Pomocí konstelace zjistíte bloky a překážky, které Vám brání mít harmonický vztah se svojí matkou. Pochopení vztahu s matkou vnese do Vašeho života léčivý proces, kdy se Vám budou uzdravovat všechny vztahy s ženami ve Vašem životě.

Jak se přihlásit?
Přehled termínů všech konstelací naleznete zde.

Na telefonním čísle (+420) 725 590 921 Vám rádi podáme podrobnější informace. Prosíme zasílejte pouze SMS zprávy, ozveme se Vám, jakmile to chod naší ordinace dovolí. Nebo pište na e-mail: ordinacehomeopatie@seznam.cz