PÁTÁ ČAKRA

Pátá čakra je centrem komunikačních schopností, schopnosti  vyjádřit pocity jako je smích, pláč, radost, vztek, přání, myšlenku, názor a naše vnímání světa jako takového.

Nachází se na krku a můžeme ji vidět jako stříbřitě modrou. Elementem je vesmír a éter a smyslovou funkcí je sluch. Její aspekt je mužský a zahrnuje tak v sobě otcovský princip.

Díky této čakře se můžeme napojit na vyšší moudrost. Ke všem významným objevům, ať už šlo o náboženství, vědu nebo umění, došlo díky tomu, že právě pátá čakra dané osoby byla schopna otevřeně komunikovat s vyšší moudrostí.

Krční čakru máme i pro komunikaci s duší a pro vnímání jejích pohnutek a potřeb. Toto energetické centrum má přímý vztah k sexuální čakře. Napjatý nebo uzavřený postoj k druhému pohlaví naznačuje napjatý vztah k vlastním pocitům a tedy i ke své vlastní duši.

Učí nás samostatnosti a schopnosti přijmout to, co dostáváme od světa a také nás učí dávat lásku sami sobě.

Přehled termínů všech konstelací naleznete zde.

Na telefonu (+420) 725 590 921 Vám rádi podáme podrobnější informace. Prosíme zasílejte pouze SMS zprávy, ozveme se Vám, jakmile to chod naší ordinace dovolí. Nebo pište na e- mail: ordinacehomeopatie@seznam.cz

Hana Červenková