SILOVÉ ZVÍŘE

Silové zvíře je nehmotný duchovní průvodce a učitel. Takové „zvířátko“ (nebo zvířátka) má každý člověk už od narození a doprovázejí ho celý život. Koncept silových zvířat pochází z tradice šamanismu. Silová zvířátka tu jsou od toho, aby nás na naší životní pouti nejen ochraňovali, ale i učili mnoho o nás samotných i o světě kolem.

Od narození nás doprovází totemové zvíře. To je  naše „hlavní“ silové zvíře – je po celý život s námi a oproti „obyčejným“ silovým zvířatům na sebe může v našich různých životních etapách brát jinou podobu. Může to být jen na chvilku, aby nám něco ukázalo nebo předvedlo, ale může to být i proto, že jsme se nějakým způsobem vnitřně změnili i my. Se svým totemovým zvířetem jsme totiž hluboce propojeni, je to náš zvířecí bratříček, „dvojčátko“, se kterým sdílíme společné vlastnosti. Kdykoliv se na něj můžeme obrátit; je tu od toho, aby nám dalo radu, nebo nás potěšilo a rozveselilo. Nikdy nejsme sami; naše „zvířátko“ je pořád s námi a podpoří nás vždy, když se budeme cítit smutní nebo osamělí.

V různých životních etapách se k nám ale přidružují i jiná silová zvířata. Zjevují se nám v podobě zvířete, které nám svou symbolikou nejlépe pomůže najít řešení nebo radu, když jsme zoufalí a bezradní. Jakmile dokončí svůj úkol, zase nás opustí. Poselství těchto zvířátek k nám chodí nejčastěji formou „náhod“ – úplně „náhodou“ vám přes cestu přeběhne veverka, druhý den ji uvidíte dvakrát na stromě před domem (zatímco byste na svou čest přísahali, že jste ji tam ještě nikdy neviděli), potom asi dvakrát narazíte v televizi na pořad o veverkách a jako bonus najdete ve schránce nabídku naučných encyklopedií o obyvatelích našich lesů. A po cestě do práce zvednete oči od knihy přesně ve chvíli, kdy projíždíte kolem plakátu s nápisem „Nábytkářství – Václav Veverka“. Pak už se jenom stačí zamyslet, jaké poselství se vám silové zvířátko snaží sdělit.

Seznamujeme se s naším totemovým zvířetem

Prvním krokem ke komunikaci s naším zvířátkem bývá většinou odhalení jeho „identity“, tedy jakého zvířátka podobu vlastně náš „totem“ nosí. Často si ale všímám, že mnoho lidí je přímo posedlých tím, aby zjistili, co přesně za zvíře je doprovází. S tím také většinou jdou ruku v ruce určité představy a touhy, jak by právě to jejich zvířátko mohlo (nebo nedej bože mělo) vypadat.  Osobně si myslím, že je to hlavní důvod, proč se mnoha lidem nedaří spojit se se svým duchovním přítelem. My prostě tak nějak přirozeně předpokládáme, že to naše zvířátko bude vypadat tak nebo tak. Důležité je oprostit se od této představy a přijmout fakt, že téměř nikdy není naše oblíbené zvíře zároveň naším totemem, i kdybychom měli pokoj plný vlčích plakátů, nebo od mala sbírali sošky delfínů.

Mnoho lidí je zklamaných, když se dozví, že místo tajemného vlka, mocného lva nebo majestátního orla je jejich totemovým zvířetem třeba malá opička, domácí koza, sýkorka,          nebo dokonce úplně obyčejná slepice. Většinou nebývá silovým zvířetem hmyz (obvykle je to symbol nemoci v těle, ale už jsem slyšela i o někom, kdo měl za své totemové zvířátko velkého přátelského pavouka) nebo domácí zvířata (protože ty už svým způsobem lidi doprovází ve fyzické formě), to ale neznamená, že vaše zvíře musí být nutně šelma, dravec a podobně. Může to být  srnka, maličká myška, kolibřík, velryba nebo dokonce i chobotnice.

Zdroj: https://zavoj.wordpress.com/2011/02/10/silova-zvirata/

Konstelace Vám pomohou začít komunikovat se svým silovým zvířetem a navážete svůj vztah s ním. Konstelace Setkání se silovým zvířetem pro Vás bude velmi silným duchovním zážitkem, který Vám přinese užitek i v běžném každodenním životě.

Jak se přihlásit?

Přehled termínů všech konstelací naleznete zde.

Na telefonním čísle (+420) 725 590 921 Vám rádi podáme podrobnější informace. Prosíme zasílejte pouze SMS zprávy, ozveme se Vám, jakmile to chod naší ordinace dovolí. Nebo pište na e-mail: ordinacehomeopatie@seznam.cz