SETKÁNÍ S OTCEM

K čemu je táta?

Řada lidí teprve v dospělosti pociťuje, jak moc jim v dětství, v emocionální oblasti chyběl otec.

Lidem, kteří v dětství otce neprožili, zkušenost vztahu s otcem velmi chybí, postrádají ji. Když říkám neprožili otce, nemyslím tím jen ty, kterým otec zemřel, od rodiny odešel nebo byl doma velmi málo. Prožít otce znamená mít příležitost s ním trávit čas, něco spolu dělat, sdílet, a to i v emocích. Dítě potřebuje prožít, že tatínek je silný, že tatínek je dobrý, že má své dítě rád! To všechno je nesmírně důležité.

Otec mohl být úspěšný, silný – ale to nestačí. Nestačí, aby dítě vidělo, že otec je mocný, má sílu, má dost peněz, všechno vyřeší, zvládne, se vším si poradí – dítě může takového otce obdivovat, ale přitom prožívá, že s ním nějak nemá nic společného. Otec je emocionálně vzdálený. Dítě potřebuje nejen aby tatínek dělal věci, které ono obdivuje, ale také naopak, aby tatínek vstupoval do jeho života – zajímal se o to, co dítě dělá, jak se mu daří, co prožívá.

Děti potřebují vidět tatínka i v okamžicích, kdy bojuje, kdy neví, kdy se vypořádává s neúspěchem a prohrává. To je také nedocenitelný vklad pro jejich další život. Pak nezůstanou bezradné, nezkušené, mají příklad, nebudou muset zmatkovat, propadat zoufalství, budou mít představu, jak nesnáze řešil kdysi jejich tatínek.

Konstelace setkání se svým otcem Vám umožní uzdravit vztah s prvním mužem ve Vašem životě, kterým je Váš otec. Tím si uzdravíte své rodové kořeny a propojíte se tak více s Vaším rodinným systémem. Ten vám zajistí větší stabilitu a odolnost ve Vašem životě. Jen pevně zakořeněný strom dokáže vydržet i ty největší přírodní katastrofy.

Pro ženu je velmi důležité uzdravit vztah s otcem, protože celý život bude tento vztah ovlivňovat její vztahy s ostatními muži. I pro muže je velmi důležité uzdravit si vztah se svým otcem. Každý muž, který se ocitne v nadřazené pozici, mu bude zrcadlit jeho vztah s otcem.

Pomocí konstelace zjistíte bloky a překážky, které Vám brání mít harmonický vztah se svým otcem. Pochopení vztahu s otcem vnese do Vašeho života léčivý proces, kdy se Vám budou uzdravovat všechny vztahy s muži ve Vašem životě.

Jak se přihlásit?
Přehled termínů všech konstelací naleznete zde.

Na telefonním čísle (+420) 725 590 921 Vám rádi podáme podrobnější informace. Prosíme zasílejte pouze SMS zprávy, ozveme se Vám, jakmile to chod naší ordinace dovolí. Nebo pište na e-mail: ordinacehomeopatie@seznam.cz