Setkání s pokorou

Velmi důležité téma v našem životě je pokora. Mnoho lidí si může myslet, že být pokorný je být ponížený, pasivní a slabý. Opak je pravdou. Být pokorný znamená přijmout svůj život takový, jaký je. Přijmout sám sebe takového, jaký jsem. Tím se nám v životě udělá prostor pro více energie a spokojenosti. Mnoho těžkostí si způsobujeme odporem a bojem proti sobě a podmínkám, které nelze změnit. Vždy můžeme změnit jen sami sebe a pokora je tím atributem, který nám pomůže pochopit, kým jsme a přijmout sebe a svět takový, jaký je. S pokorou začne plynout do našeho života léčivá energie, která nás uvolní z mnohdy značně vyčerpávajícího boje. Uzdraví naše vztahy, protože blízcí lidé vycítí, že je nechceme měnit a dokážeme je milovat takové, jací jsou. S pokorou zjistíme, že jsme každý jedním kamínkem v mozaice vytvářející celkový obraz, který teď  lidským rozumem nedokážeme pojmout. Každý kamínek má v mozaice své správné místo a tvar. Je to Božské dílo, které je dokonalé a jen naše ego a mysl se nás snaží přesvědčit, že tomu tak není.

Na konstelacích zjistíte, jaký je Váš vztah s pokorou a v jaké oblasti života Vám pokora chybí.

Pomocí konstelace se mohou otevřít témata, které jste v životě nepřijali a nezpracovali. Tyto nezpracované události Vám mohou způsobovat jak psychické, tak fyzické potíže. Nezpracované události se mohou týkat jak smrti blízké osoby, tak ukončení partnerského vztahu, těžkých nemocí, konfliktů a nedorozumění s blízkými lidmi aj.  Pokorným přijetím a pochopením těchto událostí, které se staly a které stejně nemůžeme změnit, začne do života proudit léčivá energie a my již nebudeme muset podobné události přitahovat do svého energetického pole ani se s nimi více konfrontovat.

Přehled termínů všech konstelací naleznete zde.

Na telefonu (+420) 725 590 921 Vám rádi podáme podrobnější informace. Prosíme zasílejte pouze SMS zprávy, ozveme se Vám, jakmile to chod naší ordinace dovolí. Nebo pište na e- mail: ordinacehomeopatie@seznam.cz

Hana Červenková