STRÁŽNÝ ANDĚL

Andělé jsou božské bytosti zcela bez ega, nikoho tedy nesoudí a všechny bezvýhradně milují. Některé andělské funkce mohou zastávat i naši zesnulí blízcí, říká se jim „duchovní průvodci“.

Každý člověk je doprovázen nejméně dvěma strážnými anděly a minimálně jedním duchovním průvodcem. Jsou připraveni nám pomoci vždy, když je požádáme.

Andělé jsou tady pro věřící, stejně jako pro ateisty. Doprovázejí jak „kruťasy“ tak i milosrdné samaritány. Mohou nám pomoci uzdravit myšlenkový systém, abychom si nepřipouštěli strach a přistupovali k různým situacím s láskou. Andělé nepodléhají omezením času a prostoru, nemusíme si tudíž dělat starosti, že je obtěžujeme nebo přetěžujeme.

Jakmile se spojíme s anděly, může dojít k uzdravení zázračnou rychlostí a podivuhodnými způsoby. Andělé nám mohou pomoci vyléčit se v rovině fyzické, duchovní, emocionální, finanční a intelektuální. Jsou nám nápomocni, ať už se jedná o kariéru, zdravotní problémy, milostný život, rodinu, domov a cokoli dalšího, co nám pomůže, abychom se cítili vyrovnaní.

Konstelační technikou se můžete setkat se svým andělem strážným, případně se svým duchovním průvodcem. Vyberete zástupce za sebe a svého anděla strážného, a skrze jejich vzájemnou komunikaci se dozvíte, jak jste s touto energií propojeni, či nikoliv. Naučíte se plnohodnotně používat energii anděla strážného ve svém životě.

Jak se přihlásit?

Přehled termínů všech konstelací naleznete zde.

Na telefonním čísle (+420) 725 590 921 Vám rádi podáme podrobnější informace. Prosíme zasílejte pouze SMS zprávy, ozveme se Vám, jakmile to chod naší ordinace dovolí. Nebo pište na e-mail: ordinacehomeopatie@seznam.cz

Hana Červenková