POSVÁTNÉ MUŽSTVÍ

Poslední dobou se hodně mluví o návratu posvátného ženství a je to dobře. Ženský aspekt byl ve společnosti dlouhou dobu podceňován, pošlapáván, znásilňován a zotročen. Je na čase, aby se posvátné ženství vrátilo v celé své kráse a moci. Ale co posvátné mužství? Jak víme, k harmonii jsou potřeba oba aspekty. Mužský v naší společnosti převládá, ale to neznamená, že nepotřebuje uzdravit. Právě naopak…

I muži potřebují prostor plný lásky a uzdravení v této dominantní patriarchální společnosti. Muž je vykreslený jako neohrožený vůdce světa a přitom málokterý zná svůj vnitřní kompas. V jeho podvědomí zní pořád dokola: „Vzmuž se!“ a „Přestaň se chovat jako dítě.“ Po mužích se očekává velká zodpovědnost, role ochránců a přitom je nikdo neučí, jak uzemnit tyto energie a emoce, aby si svou sílu dokázali udržet.

Opravdový bojovník ví, že jeho snahy nepřinesou výsledky, dokud nevyhraje nejprve svůj vlastní vnitřní boj. Jenomže naše společnost, mu to nedovoluje. Tolik žen se pak setkává s muži, které bychom nazvali „špatnými hochy“ nebo naopak „přerostlými chlapci“. To všechno je důsledek výchovy, která po mužích žádá tvrdost a nedovoluje jim přiznat si své emoce. Přitom jak ženám, tak mužům jsou emoce zcela přirozené a jejich uvolnění je pro zdravý život zcela zásadní. To, co je však dovoleno ženám, muž si dovolit nesmí. Tváří v tvář posměchu, či společenské nepřípustnosti se pak muži buď od svých citů distancují (hrají si na „špatné hochy“) nebo odmítají dospět a setrvávají v roli chlapce, aby se svých emocí nemuseli vzdát. Obojí jsou důsledky nastavení společnosti, která oslavuje muže jako vůdce, siláka a válečníka.

Kam se podělo posvátné mužství, a jak vlastně vypadá?

Muž se jednou zeptal svého otce: „Otče, jak najdu tu pravou ženu?“

Otec mu odpověděl: „Zapomeň na hledání pravé ženy, zaměř se na to, jak se stát pravým mužem.“

Nebuď pouhý muž, buď Muž.

Pokojný bojovník.

Nesnaž se o vnější dokonalost svého těla, raději najdi odvahu proniknout vrstvami svých emocí.

Nesnaž se být dominantní samec společnosti, ale propoj se skrz své srdce s každým ve svém okolí.

Nesnaž se zářit inteligencí analytického myšlení, raději hledej moudrost v pokoře svého ducha.

Nenech se vést slepotou povrchní přitažlivosti, místo toho si buď vědom svých tužeb, protože jen tehdy mohou být uspokojeny.

Staň se opravdovým a věčným dobrodruhem-průzkumníkem své vlastní mysli, svého těla a svého ducha.

Budeš překvapen, jak plně dokážeš prožívat všechny oblasti svého života.

Pak teprve budeš schopen plně uspokojit potřeby vědomé ženy:

protože…

…nebudeš jen zírat na její krásu, ale uvidíš i všechny vrstvy jejího bytí…

…nebudeš pouze flirtovat s její myslí, ale napojíš se na její srdce…

…nebudeš ve chtíči žádat její tělo, ale budeš toužit po uspokojivém splynutí s intimitou její duše…

…nespokojíš se s pouhou postelí, ale vytvoříš jedinečný prostor plný důvěry a vášně, kde se oba budete cítit v bezpečí a budete nadšeně prozkoumávat touhy jeden druhého.

Když svůj zrak obrátíme dovnitř, teprve pak získáme všechno, co potřebujeme vně.

Volně převzato a přeloženo z: http://thespiritscience.net

Konstelační technikou se můžete setkat s Bohem v sobě.  Vyberete zástupce za sebe a své posvátné mužství, a skrze jejich vzájemnou komunikaci se dozvíte, jak jste s touto energií propojeni, či nikoliv.

Na cestě k Posvátnému mužství zpracujete traumata, která Vám dosud bránila se s ním setkat. Naučíte se plnohodnotně používat tuto energii ve svém životě pro sebe, pro svou ženu nebo muže, pro své děti, pro své blízké a pro Matku Zemi.

Tato setkání mohou absolvovat jak ženy, tak muži. Každý z nás má v sobě svého Vnitřního muže – Boha, který je více či méně zraněn, nebo s ním dosud nejsme v kontaktu. Právě nezpracovaná témata mezi námi nám v tomto kontaktu brání.
Jak se přihlásit?

Přehled termínů všech konstelací naleznete zde.

Na telefonním čísle (+420) 725 590 921 Vám rádi podáme podrobnější informace. Prosíme zasílejte pouze SMS zprávy, ozveme se Vám, jakmile to chod naší ordinace dovolí. Nebo pište na e-mail: ordinacehomeopatie@seznam.cz

Hana Červenková