Setkání s duší

Naše duše se na naši planetu přichází něco naučit a zároveň má určitý záměr – co tady chce vykonat. Cokoliv není s naší duší v souladu, naše práce, způsob života, zažité vzorce chování, vztahy, to, o co usilujeme, se projeví v rovině těla. Nemocí, potížemi, nefunkčností, chronickými problémy, zhoršením některého ze smyslů apod.

Jistě znáte pořekadlo: „Ten člověk je, jak tělo bez duše.“ Bohužel, mnoho lidí dnes žije odpoutaně od své duše. Tito lidé dokáží běžně fungovat ve svém životě: chodí do práce, starají se o rodinu, dům, své blízké. Jejich blízcí mohou na energetické rovině cítit, že nejsou svou duší úplně přítomni. Nepropojený člověk není celistvý a neproudí od něj žádná energie lásky, něhy a soucitu. Jedná se spíše o jistý druh vnitřní apatie a rezignace. Lidé takto mohou žít i mnoho dlouhých let, třeba i celý život. Jaké situace nás dokáží odpojit od naší duše? Zejména to jsou různá traumata, která nám připadají hodně silná a bolestivá, takže se raději odpojíme, abychom tu velkou bolest a žal necítili. Bohužel tím přestaneme pociťovat i radost. V procesu spojování s naší duší mohou být stará zranění a traumata opět otevřena, aby se uzdravila.

Někteří lidé nejsou odpojeni od své duše, ale pomocí konstelace se mohou dozvědět od své duše poselství, která jim dokáží změnit život. Naše duše je velmi moudrá a snaží se nám být vždy nápomocná na naší cestě životem.

Setkávání a propojování se svojí duší prováděli již v dávných kulturách staří šamani, kteří si byli vědomi toho, že pokud člověk není spojený se svou duší, nemůže být sám se sebou v souladu.

Mnoho lidí si ani není vědomo toho, že nějakou duši mají. Konstelace Vám pomohou zlepšit komunikaci se svojí duší. Zde si ověříte či navážete svůj vztah s ní. Setkání se svou duší pro Vás bude velmi silným duchovním zážitkem, který Vám přinese užitek i v běžném každodenním životě.

Přehled termínů všech konstelací naleznete zde.

Na telefonu (+420) 725 590 921 Vám rádi podáme podrobnější informace. Prosíme zasílejte pouze SMS zprávy, ozveme se Vám, jakmile to chod naší ordinace dovolí. Nebo pište na e- mail: ordinacehomeopatie@seznam.cz

Hana Červenková