NEMOC JAKO DAR

Už od malička slyšíme, že nemoc je něco, čeho je nutné se rychle zbavit, abychom zase mohli dobře a efektivně fungovat v práci, doma a jinde v životě. Většinou jdeme k lékaři, začneme užívat léky, přejeme si ať už je nemoc pryč a moc o ní nepřemýšlíme.

Tělo nám nejdříve formou lehčí nemoci, nevolnosti, bolením hlavy dává zprávu, že něco v našem životě není v pořádku. Když zprávu nepochopíme, nebo jí nechceme slyšet, přichází vážnější nemoci.

Když není duševní část v harmonii, nebude v rovnováze ani fyzické tělo. Když námi lomcuje hněv, zlobí se i tělo a vyjádří to nemocí.

A proto se proti nemocím nedá bojovat prostředky zvenčí. Nemoc je přítel, který nás na něco upozorňuje. O co víc se nějaké nemoci bojíme, o to pravděpodobněji ji dostaneme a čím více proti ní bojujeme, tím víc se zhoršuje.

Pokud však pochopíme její poselství, odejde sama. Neboť nám nemá škodit, je tady z přátelství. Chce nám naznačit, že se máme změnit, že jsme se zastavili v duchovním vývoji. Nemoc není nepřítel, ale posel. Ve skutečnosti neexistují nemoci, ale jen nemocní lidé.

Proto se chovejte ke své nemoci s úctou.

Dříve, než přistoupíte k vyléčení, změňte svůj vztah k onemocnění. V žádném případě se k němu nechovejte jako k něčemu špatnému, dokonce i když je onemocnění smrtelné.

Současná ortodoxní medicína neuzdravuje lidi právě proto, že bojuje s nemocí. Tedy snaží se jí potlačit nebo odstranit důsledky. Příčiny ale zůstávají hluboko v podvědomí a pokračují ve svém ničivém působení.

V naší kultuře je nemoc považována za zlo, za něco, co nezáleží na nás a je zvykem hledat příčinu vzniku onemocnění někde mimo člověka. Tohle dává možnost zaujmout velice pohodlnou pozici: “Já za své nemoci nemůžu. Ať tento problém řeší lékaři.“

Pokud jsme došli k tomu, že si svůj svět vytváříme sami, v tom případě si choroby také vytváříme sami.

Z druhé strany lze považovat nemoc za blok, za ochranu před nesprávným chováním a nechápáním zákonů okolního světa.

Existují příčiny onemocnění, které jsou na hlubší a jemnější úrovni, než je fyzická a chemická. Je to úroveň informačně-energetického pole. Zkrátka jsou to naše myšlenky, city a emoce, naše chování náš názor na svět.

Takže nemoc je sdělením vašeho podvědomí o tom, že nějaké vaše chování a nějaké vaše myšlenky a city se dostaly do konfliktu se zákony Vesmíru. Tedy proto, abychom se vyléčili z jakéhokoliv onemocnění, je třeba přivést své myšlenky a emoce do souladu s vesmírnými zákony.

Konstelace Vám pomohou začít komunikovat se svou nemocí a navážete svůj vztah s ní. Konstelace Setkání s nemocí pro Vás bude velmi silným duchovním zážitkem, který Vám přinese užitek i v běžném každodenním životě.

Přehled termínů všech konstelací naleznete zde.

Na telefonu (+420) 725 590 921 Vám rádi podáme podrobnější informace. Prosíme zasílejte pouze SMS zprávy, ozveme se Vám, jakmile to chod naší ordinace dovolí. Nebo pište na e- mail: ordinacehomeopatie@seznam.cz

Hana Červenková