POROD

porod

V modelu porodu se odrážejí všechny porody nezbytné v pozdějším průběhu života, neboť nakonec je každý nový začátek, každý krok do nového, každé překročení hranice symbolickým porodem. Proto má smysl znát svůj vlastní model, abychom se mohli na problémy spojené s novými počátky a průlomy připravit.

V porodním vzoru, coby začátku života, je jako v zárodku koncentrován celý životní vzor, tak jako je už v semínku obsažen celý život rostliny. To je důvod, proč astrologie pracuje s přesným okamžikem prvního nadechnutí, aby mohla stanovit rámcové životní podmínky.

Když se vyvíjíme v lůně matky, automaticky přejímáme její pocity a emoce, které prožívá. A můžeme přejímat obrazy a emoce, které na nás může přenášet i její nejbližší okolí. Matka, která potlačuje příznaky těhotenství a dává přednost svému normálnímu životu, aniž by na dítě příliš myslela, je do značné míry ze společného života vyloučí.

Pomocí konstelace můžeme odstranit omezující programy, které vznikly při porodu. Konstelace vás provede početím, celým prenatálním obdobím od prvního do devátého měsíce. Tím si budete moci zpracovat omezující programy, které mohly vzniknout při početí a během těhotenství.

Jak se přihlásit?

Přehled termínů všech konstelací naleznete zde.

Na telefonním čísle (+420) 725 590 921 Vám rádi podáme podrobnější informace. Prosíme zasílejte pouze SMS zprávy, ozveme se Vám, jakmile to chod naší ordinace dovolí. Nebo pište na e-mail: ordinacehomeopatie@seznam.cz