SETKÁNÍ S MENSTRUACÍ

Starhawk:  Požehnání pro menstruující ženy a dívky:

 „Važ si své krve, která přichází a odchází stejně jako Měsíc… Nech svoji krev vytékat klidně, bez bolesti, a mysli na to, že uvnitř tebe leží kruh zrození, růstu, smrti a znovuzrození. Jsi to ty, kdo má sílu otevřít nebo zavřít brány života. Jsi to ty, kdo má zodpovědnost být jejich uvědomělou strážkyní. Otevři se objetí lásky podle své volby. Když si je nezvolíš, ať jsi nedoknutelná. Pečuj o své tělo, jako pečuješ o to, co miluješ.“

Nyní nastává čas kdy se ženy začínají vracet ke své cykličnosti a většímu vnímání  svých potřeb. Každá žena prochází čtyřmi fázemi během měsíce, jsou to fáze:

–  Preovulace v této fázi je dobré začít nové projekty a plány, dohnat všechny svoje resty a odložené úkoly.

Ovulace se projevuje hravostí, výbornými komunikačními dovednosti. Je dobré na tuto dobu plánovat pracovní schůzky, prezentace nových projektů, hledání nových kontaktů a také je dobré v tuto dobu tančit a hýčkat sebe i své blízké.

Předmenstruační fáze v této fázi nejsme už tolik tolerantní a trpělivé. Vidíme vše co už nefunguje a co ve svém životě nechceme. Není však úplně vhodné dělat afektované závěry hned, ale počkat na preovulační fázi.

Menstruční fáze je fází introvertní a pasivní. Zde funguje hodně intuice a podvědomí.

Konstelace na téma menstruace se týkají nejen žen všech věkových kategorií, ale také mužů protože žijí se svými ženami a je velmi dobré, když je lépe pochopí a porozumí jim.

Jak se přihlásit?

Přehled termínů všech konstelací naleznete zde.

Na telefonním čísle (+420) 725 590 921 Vám rádi podáme podrobnější informace. Prosíme zasílejte pouze SMS zprávy, ozveme se Vám, jakmile to chod naší ordinace dovolí. Nebo pište na e-mail: ordinacehomeopatie@seznam.cz