SETKÁNÍ SE SMRTÍ

Smrt, transformace, přechod, bolest, ztráta, nová cesta, potenciál, možnost, růst, celistvost, hodnota a svoboda…

Smrt či ztráta – jakéhokoli typu a formy v našem životě, nese možnost dozrát, dospět, vzít si zpět svou sílu, kterou jsme dali někomu jinému, být svobodní a celiství.

Ti, kteří se potkali se smrtí, nezůstanou stejní – nemohou.

Nevyrovnáme-li se se smrtí, s odchodem blízké bytosti či ztrátou miminka ( i nenarozeného), zatížíme tím nejen sebe, ale především další narozené dítě. Naložíme té malé bytosti obrovskou zátěž! Naložíme jí vše, co jsme sami neunesli. To není fér! Není to její bolest, ale naše.

Pokud nepochopíme a neuvidíme tento princip – můžeme se sebevíc snažit být skvělým rodičem, ale tato zátěž tam je a naše děti ji nesou místo nás.

I my jsme dcerami a syny, i my neseme břímě, která nám nepatří a která nás neblaze ovlivňují a promlouvají do našich životů a vztahů.

Převzato z: www.nebenazemi.com

Smrt a Onen svět

Někteří lidé, kteří měli potíže přijmout smrt na Zemi a svůj přechod na druhou stranu, mohou být méně pokojní. Smrt není nic víc než přeměna, jedna z mnoha přeměn, kterou v životě procházíte. Zrození je přeměna. Život na Zemi pozná tolik momentů přeměny, přechodů a propouštění.

Nadměrné nutkání kontrolovat život vede k boji, únavě a těžkosti. Odloučení přináší mír mysli, humor a ohleduplnost. Uvědomění omezenosti života vzbuzuje přirozenou touhu chovat život v lásce. A to je tehdy, když vaše božské jádro může skrze vás proudit bez námahy, ze základní (éterické) roviny do pozemské reality. Když se tak stane, překonáte smrt předtím, než umřete.

SAMHAIN – Dušičky

Samhain je podzimní svátek mrtvých a nachází se na půli cesty mezi podzimní rovnodenností a zimním slunovratem. Slaví se 31. října. Samhain je keltský Nový rok, kdy zkracování dní a umírající rostlinstvo poukazují na konec předcházejícího roku a začátek roku nového. Je to také čas dlouhého zimního spánku a skrytých změn kolem nás.

Je to nejlepší čas dokončit vše staré a vytvořit prostor pro nové začátky. Je to období, kdy musíme pustit vše, co nám již neslouží, i kdyby to bylo to, co nám dává zázemí a pocit bezpečí.

Je to čas, kdy se závoj mezi viditelným a neviditelným světem ztenčí a nadpřirozené síly proudí touto trhlinou do našeho světa. Je to čas, kdy musíme stanout tváří v tvář svým démonům a strachům. Je to období, kdy je vše možné.

Smrt a Onen svět převztato z © 2009 Pamela Kribbe
www.jeshua.net

Překlad: Denisa Vaňková
www.jeshua.cz

SAMHAIN – Dušičky převzato ze stránek www.knezkabohyne.cz

Jak se přihlásit?

Přehled termínů všech konstelací naleznete zde.

Na telefonním čísle (+420) 725 590 921 Vám rádi podáme podrobnější informace. Prosíme zasílejte pouze SMS zprávy, ozveme se Vám, jakmile to chod naší ordinace dovolí. Nebo pište na e-mail: ordinacehomeopatie@seznam.cz