ŠESTÁ ČAKRA

Tato čakra se nachází mezi obočím. Ovládá celou bytost, ovlivňuje myšlení a nabízí nám proud myšlenkových obrazů a abstrakcí. Je spojena s moudrostí, inspirací a intuicí. Je jí přidělena indigová barva.

Třetí čakře se říká také třetí oko, tento název napovídá, že je spojena se schopností vidět v rozšířeném smyslu – tedy intuitivní vidění, vnitřní vidění a ostatní mimosmyslové vjemy. Řídí také naši logiku, což je velmi důležité, abychom určili, co je smysluplné a co nikoli. Udržuje nás v bdělé pozornosti. Tato čakra ovlivňuje zamilovanost. Můžeme také díky ní vidět vyzařování aury. Začínáme chápat sami sebe, strachy a úzkosti mizí.

Pocity nejistoty a naše zkreslené představy už tolik neovlivňují náš život. Pokud šestá čakra pracuje dobře pomáhá nám chápat složité struktury. Přináší do vědomí, to co bylo podvědomé. Pracuje také s logickým myšlením, emocemi a intuicí.

Přehled termínů všech konstelací naleznete zde.

Na telefonu (+420) 725 590 921 Vám rádi podáme podrobnější informace. Prosíme zasílejte pouze SMS zprávy, ozveme se Vám, jakmile to chod naší ordinace dovolí. Nebo pište na e- mail: ordinacehomeopatie@seznam.cz

Hana Červenková