ENERGETICKÁ LÉČBA

 

Energetickou léčbu jsem pro Vás používala již před lety, ale zařazovala jsem ji pouze omezeně při vážných a akutních potížích. Se změnou naší Země je zdroj, odkud tato léčba přichází, stále silnější a i já více a více vnímám, že je dobré se k této metodě vrátit a skrze sebe Vám ji zprostředkovat.

Jde o silný zdroj léčivé a inteligentní energie, kdy se stávám prostředníkem a skrze mé tělo a především ruce tato energie přechází k Vám a působí léčivě.

Tuto metodu používali a používají staří léčitelé a šamani. Pomáhá nám všem na cestě transformace v boží světelné bytosti.

Tato léčba je velice jednoduchá a přitom velice hluboká. Přesně ví, co má léčit a jakou intenzitu Vaše tělo a duše potřebují. Nejde o Reiki. Já při procesu nerozhoduji, jaká Vaše část se má uzdravit – zda fyzická část Vašeho těla, hluboké trauma či nemocný vztah.

Jak probíhá léčba

Ležíte v klidu se zavřenýma očima, abyste se zcela uvolnili. Trvání závisí od potřeby zhruba 5 až 30 minut. Při působení používám ruce, kterými pohybuji nad Vaším tělem a Vaše tělo přijímá léčivý zdroj.

Můžete mít různé pocity: pocit tepla či chladu v různých částech těla, brnění, mravenčení, záškuby, pocit, že něco z těla odchází či naopak do něj vchází, pocit oddělení se od těla, vznášení se. Můžete vidět v mysli různé obrazy, mít vhledy, slyšet zvuky, cítit různé vůně. Mohou k Vám přicházet i bytosti – andělé, šamani nebo jiné duchovní entity, které Vám pomáhají na Vaší cestě.

Většina z Vás vnímá po ukončení terapie hluboké uvolnění a pocit klidu. Jsou i tací, kteří nevnímají nic, ale to neznamená, že léčba nefunguje. Pouze jsou jinak vnímaví – každý jsme jiný.

Léčebná energie může v těle působit několik dní až týdnů a může Vás léčit na různých úrovních. Léčbu je vhodné opakovat 3x nebo podle potřeby. Zamyslete se prosím, zda cítíte, že ji potřebujete. Nenabízím ji nikomu, kdo o ni nestojí.

Hana Červenková